Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać szczegółową ofertę lub skontaktować się w celu uzyskania dodatkowych informacji, napisz do nas maila na adres: kontakt@weronikamay.pl lub wypełnij poniższy formularz. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wyślij wiadomość

WYMAGANE:

FAQ

1. Czym się różni redakcja od korekty?

W skrócie redakcja to poprawa nie tylko błędów językowych, ale też dopracowanie stylu, usunięcie błędów w warstwie fabularnej i zadbanie o spójność tekstu, co zagwarantuje lepszy odbiór treści przez czytelników.

Korekta to poprawa błędów językowych (interpunkcyjnych, składniowych, gramatycznych, leksykalnych itd.) i błędów składu. Podczas korekty tekstu nie zagłębiamy się w merytorykę czy kompozycję tekstu.

Jeśli nie wiesz, którą usługę wybrać, napisz do nas – doradzimy!

2. Co to jest bezpłatna próbka?

Jeśli się wahasz, czy będzie Ci odpowiadać sposób naszej pracy, możemy wykonać dla Ciebie bezpłatną próbkę. Oznacza to, że zobaczysz styl naszej pracy – poprawimy 2–3 strony normatywne w przypadku redakcji i korekty lub zrobimy transkrypcję  2–3 minut nagrania.

Na podstawie próbki jesteśmy też w stanie wstępnie wycenić naszą pracę z Twoim tekstem.

3. Ciągle się waham – czy możemy porozmawiać?

Pewnie! Napisz do nas, a znajdziemy dogodny dla obu stron termin na rozmowę. Możemy wtedy odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać ewentualne obawy i po prostu się poznać.

4. Czy zajmujecie się też składem?

My akurat nie, ale możemy polecić wykonawców, którzy składają teksty i będą mogli Ci pomóc.

5. Jaki tekst mogę podesłać?

Zajmujemy się głównie redakcją tekstów beletrystycznych, ale też redakcją i korektą e-booków, poradników, kart pracy. Jeśli chodzi o transkrypcję, to skupiamy się na transkrypcji webinarów i relacji ze spotkań.