Czy warto zrobić redakcję i korektę tekstu?

Czy warto zrobić redakcję i korektę tekstu?

W dzisiejszych czasach można śmiało powiedzieć, że efektywne jakościowo i czasowo wykonywanie pracy, jest priorytetem dla każdego z nas. To, że szukasz sposobów na wszelkiego typu oszczędność, jest zaprogramowane w Twoim sposobie działania. Właśnie z nami oszczędzasz swój cenny czas.

Twój czas się liczy

Zamiast zastanawiać się, czy słowa i skróty są zapisane poprawnie, zajmij się tym, na co naprawdę masz ochotę. Promuj swoją firmę, czytaj książki, pobaw się z dzieckiem, idź na rower, nadrób zaległości książkowe lub zrelaksuj się, oglądając Netflix. Sprawdzanie poprawności tekstu może nie należy do Twoich ulubionych zajęć. Zostaw to komuś, kto nie tylko lubi to robić, lecz jest również fachowcem. Nie musisz wiedzieć wszystkiego. Deleguj zadania, które odrywają Cię od najważniejszego – tworzenia.

Zyskujesz profesjonalny wizerunek

Wiesz z doświadczenia, że tekst bez błędów czyta się przyjemniej i z większym zrozumieniem. Pozwól, żeby Twoje teksty świadczyły o profesjonalizmie i poważnym podejściu do czytelników czy klientów. Fantastyczne treści powinny też być poprawne językowo. Korekta to taka wisienka na torcie 🙂

Z nami masz pewność, że zadanie zostanie starannie wykonane.

Czy istnieją korektorzy/korektorki, którzy nie popełniają żadnego błędu? Pewnie nie! Ale znamy się na „słowach” lepiej niż przeciętny użytkownik języka polskiego. Zwracamy uwagę na użyte związki frazeologiczne, obce wtrącenia, poprawne zapisy dat, literówki itd. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci życie.

Czy te argumenty Cię przekonują?

Mamy nadzieję, że tak! Potrzebujesz konsultacji przed podjęciem decyzji o zleceniu korekty tekstu? Chętnie z Tobą porozmawiamy!

Jeśli uważasz, że Twoja praca jest gotowa, ale potrzebuje fachowego spojrzenia – skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, że oferujemy też korektę tekstów w języku angielskim.

korekta, redakcja, proofreading

Facebook


Instagram

Zobacz więcej wpisów

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Sed porttitor lectus nibh.

Generate Qualified Leads

Increase Email Subscribers

Grow Revenue